Administrowanie nieruchomościami Warszawa loqum.com.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

O firmie - Administrowanie nieruchomościami Warszawa

LOQUM Administrowanie nieruchomościami Warszawa jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami na terenie Warszawy i jej najbliższych okolic. Przez ostatnie 2 lat rzetelnie zbudowaliśmy swój wizerunek w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług, o czym świadczą wydane referencje przez Naszych Klientów.

W Administrowaniu nieruchomościami stosujemy sprawdzone procedury, które skutecznie przyczyniają się do obniżenia kosztów ponoszonych przez właścicieli, gwarantują poprawę stanu technicznego obiektów oraz wysoką jakość usług. Stawiamy na budowanie dobrych relacji z klientami i dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które ułatwiają życie mieszkańcom. Dążymy do tego, aby nasi klienci większość spraw mogli załatwić na terenie nieruchomości, podczas spotkań z zarządcą, administratorem lub księgową. W tym celu, w nieruchomościach w których jest to możliwe zakładamy lokalne biura obsługi mieszkańców.

Powierzając firmie Loqum, zarządzanie nieruchomością, otrzymujecie Państwo kompleksową usługę oraz gwarancję najwyższej jej jakości. Mieszkańcy zyskują nie tylko Administratora, ale również obrońcę i rzecznika swoich praw. Mają pewność, że ich sprawy znajdują się we właściwych, fachowych rękach i zostaną w odpowiedni sposób poprowadzone. Zawsze otrzymają pomoc, pełną informację, spotkają się życzliwością i zrozumieniem.

Profesjonalne podejście oraz efektywne zarządzanie sprawiło, że naszej firmie zaufało wiele wspólnot mieszkaniowych. Sukces jaki odnieśliśmy zawdzięczamy przede wszystkim dobrej organizacji, dyscyplinie, zaangażowaniu i fachowej wiedzy naszego zespołu, którego priorytetowym celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa właścicielom oraz użytkownikom nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Ufamy, że w pełni zadowoli ona Państwa potrzeby i doprowadzi do dołączenia do grupy zadowolonych Właścicieli nieruchomości.


Usługi księgowe

Oferujemy wykonywanie czynności związanych z gospodarką ekonomiczno-finansową nieruchomości. Prowadzenie pozaksięgowej ewidencji kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej oraz ewidencji zaliczek uiszczanych na pokrycie tych kosztów, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
-- Czytaj całość --

Usługi doradcze

W zakresie obsługi prawnej zapewniamy przygotowywanie dokumentów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Wspólnoty Mieszkaniowej oraz nadzór nad prawidłowością umów zawieranych w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej.
-- Czytaj całość --

Usługi techniczne

W ramach obsługi technicznej nieruchomości oferujemy prowadzenie książki obiektu budowlanego oraz dokumentacji technicznej nieruchomości wymaganej przez przepisy prawa budowlanego, zapewnienie sprawnego funkcjonowania urządzeń technicznych...
-- Czytaj całość --